Віктор Шакирзян подякував рівнянам, які прийшли на вибори

25 жовтня 2020 21:42:05    

Віктор ШАКИРЗЯН, голова політичної партії “Рівне Разом” подякував рівнянам за підтримку у першому турі виборів міського голови Рівного. У своєму повідомленні в соціальній мережі “Фейсбук” він також наголосив, що сподівається, що в другому турі кожен зробить правильний вибір.

“Шановні мешканці Рівного та Квасилова! Я щиро дякую кожному з вас за потужну підтримку та віру у перемогу, яку ви дарували мені впродовж усього передвиборчого періоду. Вдячний усім тим, хто сьогодні віддав свій голос за нові перспективи розвитку нашого міста. Попереду залишився лише один крок до позитивних змін! Друзі щиро сподіваюсь, що кожен з вас зробить правильний вибір. Було не легко, але РАЗОМ ми це зробили, тому що в єдності наша сила!”, – зазначив у себе на Фейсбук-сторінці Віктор Шакирзян.

Нагадаємо, що за результатами екзит-полу, проведеного соціологічною групою “Вибір”, Віктор Шакирзян набирає найбільшу кількість голосів та займає перше місце серед кандидатів на посаду міського голови Рівного. На другому місці швидше за все опиняється Віталій Коваль, а на третьому – Олександр Третяк.

Запис Віктор Шакирзян подякував рівнянам, які прийшли на вибори спершу з'явиться на ITV MEDIA GROUP.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS