Справа Миколаїва: суд продовжив арешт екскерівника освіти Хмельницького до 21 грудня

28 жовтня 2020 12:15:24    

Facebook Twitter

Хмельницький міськрайонний суд до 21 грудня поточного року продовжив термін тримання під вартою учаснику резонансного ДТП і колишньому директору департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Роману Миколаїву. Таким чином суддя задовольнив відповідне клопотання прокурора, повідомляє пресслужба суду.

Фото НГП

«У справі не з’ясовані всі обставини, встановлені під час кримінального провадження, не перевірено їх доказами в частині цивільних позовів, а відтак обвинувачений, знаходячись на волі, може перешкоджати кримінальному провадженню, переховуватись від суду, впливати на потерпілих…»,  – йдеться в судовій ухвалі суду від 23 жовтня.

Враховуючи те, що на засідання суду не з’явилися окремі учасники справи та в зв’язку із запровадженням на території України режиму надзвичайної ситуації із-за поширення коронавірусу, судовий розгляд справи перенесено на 15 год. 10 грудня 2020 року.

Нагадаємо, що 29 травня 2018 року директор департаменту освіти Роман Миколаїв перебував на дні народженні доньки завідуючої хмельницького дитячого садочку №53 Наталії Докторук. Вночі того ж дня службова автівка під керуванням Романа Миколаїва допустила зіткнення з вантажівкою, що стояла на узбіччі дороги. Внаслідок аварії двоє людей загинуло (завідуюча хмельницького дитячого садочку №53 “Веселка” Наталія Докторук і хмельничанин Олександр Манзюк).

Ще четверо пасажирів електромобіля травмувалися.

Експертиза зафіксувала, що Миколаїв перебував у стані алкогольного сп’яніння (0,61 проміле) за кермом службового електромобіля “Nissan Leaf”.

Екс-посадовцю загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років (ч. 3 ст. 286 КК України “Порушення правил безпеки дорожнього руху”).

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS