ЛМКП «Львівводоканал» працює над втіленням програми «Чиста вода»

29 жовтня 2020 14:36:51    

ЛМКП «Львівводоканал» працює над втіленням програми «Чиста вода». Зокрема, підприємство завершує будівельні роботи із переведення на гіпохлорит натрію насосної станції «Винники». Наступним етапом роботи є встановлення обладнання для станції, яке забезпечуватиме зберігання, дозування та перекачування гіпохлориту натрію.

«Метод знезараження води з допомогою водного розчину гіпохлориту натрію має свої переваги: безпечне зберігання і транспортування, простота дозування, тривалий ефект дезінфекції, відсутність виникнення загрози техногенної аварії та виключення негативного впливу на здоров’я мешканців, будинки яких розташовані в 5-кілометровій зоні від насосної станції та потрапляють в зону зараження в разі викиду хлору.

Наразі цю технологію очищення води — гіпохлоритом натрію, використовуємо для частини Франківського та Сихівського районів.

До кінця листопада на насосній станції «Винники» буде встановлено усе необхідне обладнання. Це дозволить перевести Личаківський та ще частину Сихівського району на воду, що буде знезаражена не хлором, а гіпохлоритом натрію”, — розповідають у ЛМКП «Львівводоканал».

©Медіастар

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS