Зі своїми мовами вже завагався, життя від вас немає". У Слов'янську жінку зацькували в маршрутці за мову

29 жовтня 2020 16:07:02    

У Слов'янську пасажири почали труїти жінку, яка зробила зауваження пасажиру в маршрутці, який був без маски, за те, що вона говорить українською мовою і вимагали, щоб вона розмовляла "слов'янською". Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

Повідомляється, що після зауваження українською мовою чоловікові без маски в маршрутці, пасажири почали звинувачувати жінку в тому, що вона говорить українською мовою, після чого намагалися випхати її з маршрутки.

Жінку звинувачували в тому, що такі, як вона "довели країну", а також наполягали, щоб вона говорила "слов'янською".

Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко заявив, що ці люди будуть покарані за розпалювання ворожнечі і образу почуттів громадян за мовними ознаками.

"Уже найближчим часом вони дізнаються, що Кримінальний кодекс України передбачає покарання за розпалювання ворожнечі і образу почуттів громадян за мовними ознаками (ст. 161). Що санкція за знущання над людьми, які розмовляють українською, - до 5 років ув'язнення.

В правовий спосіб їм буде доведено, що Слов'янськ - це Україна. Груба істота чоловічої статі, яка розпускала руки, познайомиться зі статтею 296 Кримінального кодексу, яка передбачає обмеження волі до 5 років ", - заявив Варченко.

Як повідомляли Українські новини, ЗМІ назвали імена сепаратистів, які розстрілювали людей у Слов'янську в 2014 році.

 

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS