МВС тимчасово припинило приймати громадян через COVID-19

29 жовтня 2020 21:01:54    

Міністерство внутрішніх справ України тимчасово зупиняє прийом громадян через поширення коронавірусу. Про це йдеться в повідомленні пресслужби МВС, передають Українські Новини.

"З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 і на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" прийом громадян в Міністерстві внутрішніх справ тимчасово зупинений на невизначений термін", - йдеться в повідомленні пресслужби.

Відзначається, що громадянам рекомендують оформляти свої звернення в електронному вигляді й подавати на офіційну адресу електронної пошти відомства.

Що стосується, письмових листів, то їх можна передати в МВС за допомогою поштової скриньки, який знаходиться на контрольно-пропускному пункті центрального входу на територію міністерства.

Як повідомляли Українські Новини, за минулу добу, 28 жовтня, серед правоохоронців зареєстровано 418 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Крім того, апарат Державної міграційної служби припинив приймання громадян у зв'язку із захворюванням працівників на коронавірус.

 

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS