Названо найбільш продаваний 5G-смартфон у світі

29 жовтня 2020 21:29:43    

Аналітична компанія Strategy Analytics провела дослідження з метою з'ясувати, який смартфон з підтримкою мереж 5G користується найбільшою популярністю у покупців. У звіті враховувалися відвантаження пристроїв з початку 2020 року до сьогодні. Примітно, що перші три рядки рейтингу зайняли пристрої одного бренду.

Згідно зі звітом аналітиків, у першій половині 2020 року глобальна виручка від реалізації смартфонів досягла значного показника в 34 мільярди доларів, повідомляє MyDrivers.

Найпопулярніші 5Gсмартфони

Варто зазначити, що істотному збільшенню попиту не завадила навіть пандемія коронавірусу, а очолили рейтинг найбільш продаваних ґаджетів апарати Samsung.

  • Лідери серед 5G смартфонів:
  • Так, на частку моделі Samsung Galaxy S20+ 5G припало 9% всіх поставок. 
  • На другій сходинці розмістився Galaxy S20 Ultra 5G (8%).
  • Замикає трійку лідерів Galaxy S20 5G (5%).

Також в топ-5 потрапили два флагмани Huawei: P40 Pro і Mate30 5G, на кожен з яких також припало до 5% від загальної кількості реалізацій.


Смартфон Samsung Galaxy S20+ 5G

Прогнозуючи подальшу динаміку ринку 5G-апаратів, представники Strategy Analytics відзначили, що новим бестселером цілком може стати Apple iPhone 12, оскільки компанія представила відразу кілька моделей з підтримкою мереж п'ятого покоління напередодні різдвяних свят.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS