Анонс Гран Прі Емілії-Романьї-2020 від "Ф-1 Аналітик"

29 жовтня 2020 22:30:00    

2359_i1.jpg (83.08 Kb)

У Формулу-1 повертається автодром імені Енцо і Діно Феррарі. Тут було проведено аж 27 етапів Формули-1, однак тільки одного разу, у далекому нині 1980 році, гонка носила назву Гран Прі Італії. Потім це звання віддали "Монці", а наступні етапи тут проходили під назвою Гран Прі Сан-Марино. Востаннє "Королівські перегони" заїжджали сюди 14 років тому, коли переможцем став Міхаель Шумахер. Далі "Імола" почала розвиватися по-своєму і навряд чи повернулася б у Формулу-1, якби не пандемія коронавірусу. З календаря вимушено випали майже всі етапи не з Європи, тож про автодром Енцо і Діно Феррарі згадали, але придумали для гонки іншу назву. Тепер етап тут носить назву не іншої країни, а регіону Італії, у котрому розташовується траса.

9452_i2.jpg (64.44 Kb)

Оскільки майже жоден з нинішніх пілотів Формули-1 не пам'ятає цей трек в гоночному плані, можна сподіватися цікавої гонки, де будуть принаймні якісь сюрпризи. Що стосується пелотону, то тут все більше відчувається подих наступного сезону, а команди обговорюють календар на наступний сезон, котрий, за чутками, має складатися аж із 23 гонок. При цьому керівництво Формули-1 сподівається, що всі вони пройдуть із глядачами, інакше катастрофічні фінансові втрати серії просто неминучі. До слова, така велика кількість етапів передбачає і те, що будь-який з них може бути виключений з календаря через загрозу коронавірусу.

8547_i3.jpg (60.17 Kb)

За останній час відбулося лише одне оголошення про контракт на наступний сезон, адже П'єр Гаслі вже точно залишається в Alpha Tauri. Найцікавіше з того, що залишається, це навіть не новий контракт Хемілтона, а доля Александера Албона, котрий цілком може покинути не просто Red Bull, а Формулу-1 повністю. Хто прийде йому на заміну? Кажуть про Серхіо Переса та Ніко Хюлькенберга, але поки нічого ще не підтверджено. Так чи інакше, Перес мусить зараз виступати якомога краще, аби переконати Марко та Хорнера взяти його до себе. До слова, автодром Енцо та Діно Феррарі цілком логічно вважається домашнім для "Скудерії", тож прийшов час реально прогресувати.

Кількість кіл: 63
Довжина кола: 4 909 м
Довжина траси: 309, 049 км
Пілот-рекордсмен: Міхаель Шумахер (7 перемог)
Команда-рекордсмен: Williams та Ferrari (по 8 перемог)
Попередній переможець: Міхаель Шумахер (2006-й рік)

7064_i4.jpg (47.73 Kb)

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS