До Дня гідності у Харкові пройде оффлайн-акція

20 листопада 2020 17:36:47    

21 листопада українці відзначають свято на честь початку “Помаранчевої революції” у 2004 році та “Революції гідності” у 2013.

21 листопада у Харкові біля пам’ятника Тарасу Шевченку о 18:00 пройде акція присвячена Дню Гідності. Харківські громадські організації запрошують усіх харків’ян доєднатися до події.

Ми знову виходимо для того, щоб нагадати харків’янам про те, що була Революція, яка змінила кожного з нас. Нам треба віддати шану людям, які загинули і не забувати, що у нас до сих пір триває війна. Також під час заходу ми зачитаємо 7 вимог до нинішньої влади, щоб вона реагувала на проукраїнську більшість“, – розповів співорганізатор та активіст організації “Національний корпус” Костянтин Немічев.

Організатори просять дотримуватися карантинних норм: слідкувати за дистанцією та одягати маски.

Окрім того, 21 листопада відбудуться і онлайн-заходи. Об 11:00 активісти пропонують підключитися до онлайн-розмови на платформі ZOOM, посилання можна знайти на сторінці «Інфоцентр Євро Харків» у Facebook.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

The post До Дня гідності у Харкові пройде оффлайн-акція appeared first on Новости Харькова и Харьковской области. Медиа группа «Объектив».

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS