У костюмі зі сміття харків’янин закликав не смітити (фото, відео)

20 листопада 2020 18:57:33    

На вулицях Харкова чоловік звертав увагу людей на проблему засмічення міста.

Екоактивіст Артем Приходько ініціював акцію “Не кидай мене”. Він стверджує, що українцям треба думати про майбутнє екології.

Я не байдужий до нашого навколишнього середовища і для мене важливо робити кроки для вирішення великих проблем. Мій посил направлений на те, щоб показати людям реальність. Зараз сміття всюди, лише у центрі наші комунальники добре слідкують за чистотою, але далекі райони дуже засміченні. Якщо кожен з нас почне слідкувати за собою, ми зможемо змінити ситуацію. Треба просто починати з себе“, – розповів Артем.

Чоловік створив костюм з повсякденних відходів: пакетів, контейнерів, обгорток та пластикових пляшок.

Таким чином я хотів показати, що сміття живе і воно переміщується. Закликаю замислитися над цим вже зараз, інакше потім ми вже не зможем нічого зробити“, – зазначив екоактивіст.

21 липня 2020 року Верховна рада України схвалила законопроєкт «Про управління відходами». За викидання сміття та інших предметів з вікон і дверей вагонів потягів штраф може зрости у 15 разів (1700-2550 гривень). За засмічення земель хімічними речовинами та відходами планують встановити штраф від 1700 до 6800 гривень.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

The post У костюмі зі сміття харків’янин закликав не смітити (фото, відео) appeared first on Новости Харькова и Харьковской области. Медиа группа «Объектив».

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS