Харківська журналістка презентувала книгу про Євромайдан (фото)

20 листопада 2020 19:16:02    

У книзі «Епізоди Майдану» описуються події, які відбувалися під час Революції гідності у Харкові та Києві.

Презентація відбулася у столиці. Книга розпочинається описом епізодів харківського Євромайдану, подіями у цьому ж місті вона й закінчується, розповіла кореспонденту МГ «Об’єктив» авторка праці Жанна Шевченко.

«Основна частина книги про київський Євромайдан, трішки про харківський. А також про долю безпритульного хлопця Стаса, який був на Євромайдані. Описаний один із небагатьох випадків, коли Схід допоміг Заходу. Тому що цей хлопчик був із Домбокського інтернату і йому допомогли на Сході, його облаштували у Харківській області. У книжці описаний виключно фактаж, який бачила на власні очі», – розповіла Жанна Шевченко.

Із персонажем книжки Стасом авторка книги познайомилася випадково, під час Революції гідності, коли на кухні готували їсти.

У матеріалі журналістка описала епізоди з різних частин Євромайдану. Загалом книжка побудована на епізодах під час революції, окремих історіях та ситуаціях. Саме тому й має відповідну назву.

«Я відходила спати, їсти. Безперервних трансляцій не вела. І хотілося побачити Євромайдан з різних боків. Крім того, багато людей були в масках, приховували свої дані. Поспілкуємося раз і ще раз знайти не часто була можливість», – пояснює журналістка.

Загалом було надруковано 1000 екземплярів «Епізодів Майдану». Одна частина книг пішла на продаж, інша – на благодійність.

Нагадаємо, 21 листопада у Харкові біля пам’ятника Тарасу Шевченку о 18:00 пройде акція присвячена Дню Гідності. Харківські громадські організації запрошують усіх харків’ян доєднатися до події.

Також 21 листопада відбудуться і онлайн-заходи. Об 11:00 активісти пропонують підключитися до онлайн-розмови на платформі ZOOM, посилання можна знайти на сторінці «Інфоцентр Євро Харків» у Facebook.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

The post Харківська журналістка презентувала книгу про Євромайдан (фото) appeared first on Новости Харькова и Харьковской области. Медиа группа «Объектив».

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS