Як виглядає майже готова до свят головна ялинка Харкова (фото)

20 листопада 2020 22:47:30    

Конструкція ялинки вже зібрана і доповнена ілюмінацію, проте деякими іграшками поки не прикрашена.

Ялинка на майдані Свободи набула майже завершеного вигляду. Раніше робітники зібрали конструктив і прикріпили на нього штучну хвою та ілюмінацію. На ялинці з’явилися іграшки у вигляді подарунків і зірка на верхівці, а от червоні кульки все ще залишаються запакованими біля новорічного дерева. Також не прикрашений нижній ярус.

У січні 2019 року головну ялинку Харкова визнали найвищою в Україні. У Національному реєстрі рекордів зафіксували: майже 40,5 метрів. Тоді у міськраді заявляли, що новорічне дерево унікальне не тільки висотою, на ньому за допомогою 16 мільйонів кольорів відображаються 15 різних сюжетів.

Нинішню ялинку встановлюють на майдані Свободи втретє, вона змінила 36-метрову попередницю у 2018 році. Гарантійний термін конструкції – 5 років. Як повідомляли у ГО «Харківський антикорупційний центр», на неї з міського бюджету витратили 2 мільйони гривень, а на хвою ще мільйон.

На майдані Свободи продовжуються роботи з організації ковзанки. Як і в минулі роки, вона спонсорська, а працюватиме до кінця березня. У розпорядженні міського голови щодо проведення новорічних свят зазначається, що біля ковзанки та атракціонів працюватимуть волонтери.

Відкриття головної ялинки міста, а також новорічного ярмарку у міськраді анонсували на День святого Миколая, 19 грудня. Початок заходу – о 17:00. У новорічну ніч метро у Харкові подовжить роботу до 3:00.

Нагадаємо, біля фонтанів в центрі Харкова також лаштують новорічну інсталяцію.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

The post Як виглядає майже готова до свят головна ялинка Харкова (фото) appeared first on Новости Харькова и Харьковской области. Медиа группа «Объектив».

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS