“Не виправить ситуацію”. “Слуга” випалив – “говорить зі своєї вежі”. Скандальна ідея, не підуть

21 листопада 2020 17:38:54    

Ідея заступниці голови МОЗ Ірини Микичак працевлаштовувати в лікарні підприємців, які втратили роботу через карантин, не вирішить проблему безробіття в Україні.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу “Україна 24” депутат Верховної Ради від партії “Слуга народу” Юрій Камельчук.

“Кожен при владі має право говорити зі своєї вежі, звідки спостерігає картину. З одного боку я бачу, те, що пані Микичак сказала, може стосуватися в реальності до тих людей, які на ринку підробляють і отримують кілька тисяч гривень. Це, можливо, те, що готова зараз лікарня впроваджувати, це не більше 10% тих ФОПів, які втратили можливість працювати. Це точно не виправить ситуацію”, – зазначив Камельчук.

Нардеп пояснив, чи реальна пропозиція Микичак:

“Що вона хотіла сказати – що нам потрібна допомога в лікарнях, і це може бути молодший персонал, який майже не потребує кваліфікації. Підуть туди чи ні – швидше за все, ні. Чи вирішиться питання ФОПів і лікарень – навряд чи. Люди зокрема бояться ризикувати своїм здоров’ям через коронавірус”.

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак порадила підприємцям, які втратили роботу через карантин, тимчасово йти працювати в лікарні. За її словами, українські лікарні потребують “сильних і здорових робочих рук”.

The post “Не виправить ситуацію”. “Слуга” випалив – “говорить зі своєї вежі”. Скандальна ідея, не підуть appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS