На ніч! Сталось немислиме – після гучного скандалу, Зеленський не стерпів: “Відставка”. Українці шоковані

22 листопада 2020 08:30:48    

Президент Володимир Зеленський підписав розпорядження про звільнення голови Чернігівської районної державної адміністрації Сергія Журмана, якого раніше спіймали на хабарі.

Відповідний документ опублікований на сайті Офісу президента.

“Звільнити Журмана Сергія Миколайовича з посади голови Чернігівської районної державної адміністрації Чернігівської області згідно з поданою ним заявою”, – сказано в розпорядженні Зеленського №510 / 2020 рп від 20 жовтня.

Оперативники спецслужби встановили, що чиновник, який також є депутатом Чернігівської обласної ради, вимагав 10 тис. доларів у місцевого жителя.

У таку суму він оцінив видачу розпорядження на розробку детального плану території та узгодження зміни цільового призначення земельних ділянок площею 6 гектарів в Чернігівській області.

Чиновника затримали при отриманні всієї суми.

Також ми писали про те, що Зеленський до цього звільнив губернаторів в трьох областях України. Своїх місць позбулися керівник Одеської області Максим Куций, глава Івано-Франківської області Віталій Федоров і губернатор Сумської області Роман Грищенко.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що керівників відразу декількох обласних центрів збираються звільнити. Зокрема на думку представників партії “Слуга народу” питання вже вирішене по Чернігівській, Одеській та Миколаївській областях.

Про це в ефірі “Україна 24” повідомила народний депутат з фракції “Слуга народу” Галина Янченко.

Вона підтвердила, що у нардепів є претензії до цих чиновників.

Обговорення ведеться також по декільком іншим областям.

“Більш того, протягом останнього місяця-двох вже були замінені і зняті зі своїх посад кілька губернаторів чи голів ОДА.

Є певна ймовірність, що цей процес не завершений. Йдеться, наприклад, про голів Одеської, Миколаївської, Чернігівської ОДА. Також обговорюється ще ряд областей, але це, скажімо так, ще в робочому процесі можливі кадрові зміни “, – сказала народний депутат.

Янченко підтвердила, що по керівникам Одеської, Миколаївської, Чернігівської областей питання вже вирішене.

“По Чернігову відбулася заміна, по Миколаєву і Одесі поки зняті керівники. По Миколаєву, здається, призначений, а по Одесі ще питання в роботі”, – сказала вона.

The post На ніч! Сталось немислиме – після гучного скандалу, Зеленський не стерпів: “Відставка”. Українці шоковані appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS