В Офісі Президента визнали, що комунікація з мерами міст України відбувається на недостатньому рівні. З місцевою владою необхідно радитися щодо питань про посилення карантину через COVID-19.
Однак демарш мерів через карантин вихідного дня є неправильним. Про це розповів заступник глави Офісу Президента Кирило Тимошенко
ЩО СКАЗАВ ТИМОШЕНКО
Що пропонує Тимошенко
Окрім цього, Кирило Тимошенко заявив, що секретарі міських рад або заступники мерів від партії “Слуга народу” були б вигідні новообраним очільникам міст. Зокрема мовиться про розвиток регіонів.
Для партії наявність секретарів міськрад від “Слуги народу” вигідна лише у політичному плані.
“Якщо в міськраді або секретар, або заступник мера – представник провладної партії, то це вигідно і для мера. Природно, що і нам, але це не односторонній процес. Тому ми рухаємося у напрямку створення таких неформальних коаліцій, тому що формальні не передбачені,” – сказав Тимошенко.
За його словами, голови обласних рад, де партія “Слуга народу” добре представлена, також повинні бути представниками “слуг”.
Зауважимо, Тимошенко також додав, наразі рівень комунікації з мерами міст України є на дуже низькому рівні. Однак процес налагодженням спілкування вже розпочався. Зокрема мова йде про обговорення питань щодо посилення карантину.
The post Тільки що! У Зеленського зізналися – шокуюча проблема: мери не слухають. Почалося шокуюче appeared first on Корупція Інфо.