Тільки що! Почалось – масові затримання у Мінську, Лукашенко не здається: “закрили”. Бацька – все

22 листопада 2020 14:54:14    

Сьогодні, 22 листопада, в ході протестів в столиці Республіки Білорусь Мінську представники правоохоронних структур уже почали затримувати мітингувальників. Як повідомляється, серед них є 83-річний пенсіонер та навіть неповнолітній.

Про це йдеться в повідомленні незареєстрованої в Білорусі правозахисної організації “Вясна”, як передає “Страна” з посиланням на “Інтерфакс”.

Так, в списках затриманих фігурують 19 осіб. З них 17 – у різних районах Мінська. Ще по одній людині затримали в Заславлі і Новополоцьку.

Нагадаємо, сьогодні в центр Мінська висунулася військова техніка. Вона виїхала з спального мікрорайону в Уруччя, де базується військова частина №3214 внутрішніх військ Білорусі.

Про це повідомляє “Інтерфакс”.

Так, на центральних площах Мінська вже виставляють огорожі напередодні нової акції протесту. Повідомляється про скупчення на прилеглих вулицях спецтехніки, а також відмітив і автозаків.

Крім того, огорожі виставили біля стели “Мінськ місто-герой” на проспекті Переможців. Він є ще однією точкою збору протестуючих.

Прямо перед початком акції стало відомо про те, що влада вирішила закрити десять станцій метро неподалік від місця проведення акції протесту. Це допоможе поліпшити ситуацію з безпекою.

Про це повідомляє прес-служба Мінського метрополітену у себе в Telegram-каналі.

“22 листопада в цілях забезпечення безпеки пасажирів, на вхід і вихід закриті станції метро “Площа Леніна”,”Жовтнева”,”Площа Перемоги”,”Площа Якуба Коласа”,”Неміга”,”Купаловська”, всі чотири станції третьої лінії. Потяги слідують без зупинки на даних станціях “, – йдеться в повідомленні

Крім того, тимчасово припинена посадка і висадка пасажирів на зупинках наземного транспорту в районі проспекту Незалежності в центральній частині Мінська.

Нагадаємо, сотні тисяч білорусів на практично щоденних акціях протесту по всій країні вимагають, щоб Лукашенко призначив нові вибори президента замість фальсифікованих 9 серпня. Лукашенко з одного боку заявляє, що “за владу посинілими руками не тримається”, з іншого – відмовляється скласти повноваження.

The post Тільки що! Почалось – масові затримання у Мінську, Лукашенко не здається: “закрили”. Бацька – все appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS