Просто на дільниці! Депутат Порошенка шокував всіх – і тут ганьба. Такого не чекав ніхто!

22 листопада 2020 16:00:02    

На дільниці №460988 у селі Підбірці, що входить до Львівської ОТГ, спостерігачі попередили кілька спроб неперсонального голосування. Серед виборців, які намагались проголосувати не за своїм місцем реєстрації, помітили новообраного депутата Львівської районної ради від партії «Європейська солідарність» Олександра Сироїда.

«Спершу двоє невідомих осіб підійшли до членкині ДВК. Вона відкрила список виборців, а коли до неї підійшов я, заметушилась і сказала чоловікам, що їх у списку немає. Після цього чоловіки вийшли з дільниці. Через деякий час на дільницю зайшов ще один чоловік, підійшов до тієї ж членкині ДВК. Я знову ж став біля неї, вона також перевірила список і бачачи, що я слідкую, відповіла, що у списку його немає», – розповів ZAXID.NET спостерігач Микола Сливар.

Обличчя цього чоловіка вдалось зафіксувати на відео. Ним виявився новообраний депутат від «ЄС» у Львівській районній раді Олександр Сироїд, який також є помічником бізнесмена і депутата Львівської облради від «ЄС» Григорія Козловського.

Згідно із даними на сайті ЦВК, місце проживання Олександра Сироїда зареєстроване у Львові. Відповідно, він не може голосувати в Підбірцях.

У розмові з ZAXID.NET Олександр Сироїд визнав, що приїхав на дільницю у Підбірці. Він заявив, що не намагався проголосувати не за своєю адресою, а лише перевіряв, чи раптом не з’явилось його прізвище у списках. За його словами, він отримав інформацію від друзів з Підбірців, що хтось вписав його прізвище у список на цій дільниці.

«Як учасник виборчого процесу я маю повне право заходити на дільницю. Як мені сказали, є уточнення, що моє прізвище може бути в списку. Я спеціально туди поїхав перевірити. Побачив особисто, що не було прізвища, вийшов і поїхав. Мені про це донесли друзі, які прописані в Підбірцях. Може, їм здалося», – сказав Олександр Сироїд.

The post Просто на дільниці! Депутат Порошенка шокував всіх – і тут ганьба. Такого не чекав ніхто! appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS