“Розпад державності”: Зеленський не чекав – він шокував словами. Правду почули всі – займає важливу посаду

22 листопада 2020 19:40:28    

При Зеленському відбувається розпад державності. Так в липні цього року писав нинішній спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович.

На це звернув увагу в фейбуці журналіст і блогер Юрій Романенко.

“Як влаштуватися на роботу до Зеленського. Мочиш його, не шкодуючи живота свого. Потім отримуєш позицію міністра, прем’єра або радника глави ТКГ. Чим дужче мочиш, тим вище ймовірність кадрового зльоту. Наш президент не боїться критики і готовий прощати навіть самі безтактні висловлювання заради блага України”, – написав він.

Зазначимо, що Романенко навів тільки частину оригінального тексту. Він датований 2 липня 2020 року і, як і раніше, доступний, наприклад, в Telegram Арестовича.

“У своєму невгамовному бажанні посадити Порошенка, зелені зосередили всі потужності правопохоронних органів на пошуку бліх в його кар’єрі.

І ось – знайшли: спеціальне обладнання для зенітних комплексів С-300, яке завозилося за часів президентства Порошенка, в рамках спеціальної операції, і з території Росії.

Слідчі ДБР, офігівші від безкарності … (пардон, Т9), схоже, що перевищили повноваження, знімають з бойової техніки критично важливе обладнання, фактично роззброюючи два зенітно-ракетних полки дальньої дії – в умовах збільшеного рівня воєнної загрози.

Треба розуміти, до чого потрібно довести військових, щоб вони звернулися для вирішення проблеми з іншим державним органом, в соціальну мережу! .

Це управлінська катастрофа.

При Зеленському відбувається те, про що я і багато інших попереджали ще рік тому – розпад державності.

Крім ситуативного роззброєння двох полків, що стоять на бойовому чергуванні (!), Невгамовні шукачі гріхів Порошенка, піддали державу і конкретних людей ще одній небезпеці- розкриття унікальної схеми отримання критично важливого обладнання з території противника.

Людей, яких необхідно нагороджувати вищими державними нагородами, крупно ризикують особисто, по милості нині правлячих ідіотів, може взяти ФСБ.

І ще. Вже по-справжньому страшне.

Подібними діями влада дезорганізує командирів і особовий склад бойових підрозділів, і підриває готовність діяти рішуче в критичних ситуаціях – а саме ці якості потрібні для відбиття агресії, особливо, раптової, як це буває в бойовій службі частин ППО.

Не можна воювати успішно, думаючи про те, чи не заявиться з інспекцією твоїх рішень і обладнання, чергове ДБР? ..

Розпад”, – писав Арестович.

The post “Розпад державності”: Зеленський не чекав – він шокував словами. Правду почули всі – займає важливу посаду appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS