Приховувати немає сенсу! У Зеленського шокували – олігархи інвестують. Українці реально приголомшені!

23 листопада 2020 19:00:29    

Михайло Подоляк підтвердив в інтерв’ю виданню «Бабель», що українські олігархи, або, правильніше буде сказати, великий бізнес, дійсно інвестували кошти в деякі політичні проекти, в тому числі і в рамках партії «Слуга народу».

За словами радника голови офісу президента, приховувати тут щось просто безглуздо.

Подоляк додав, що зараз «інвестори» намагаються вирішити якісь свої лобістські завдання, причому, досить примітивним способом. Завдання діючої влади в ситуації, що склалася полягає в тому, щоб пояснити великому бізнесу – це так не працює.

Адже якщо якість державного сервісу будуть погіршуватися, то разом з їх показниками, в тому числі, і на глобальному ринку.

Також Подоляк додав, що в офісі президента прекрасно знають, хто веде анонімні телеграм-канали. Правда, в ОПУ поки продовжують робити вигляд, ніби вони нічого не знають. Тим часом все стає очевидним після проведення статистичного аналізу, що показує 90 відсотків повторюваних кліше.

Звичайно, анонімні канали – це не смітник, а креативний продукт. Ось тільки в українських реаліях політичний лобізм звівся до таких ось форм шантажу.

The post Приховувати немає сенсу! У Зеленського шокували – олігархи інвестують. Українці реально приголомшені! appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS