Підозри уже на руках! Львівщину сколихнув гучний скандал, просто на дільниці – одразу п’ятеро осіб: загрожує термін

24 листопада 2020 15:20:10    

У Львівській області судитимуть голову та чотирьох членів дільничної виборчої комісії у місті Стрий, які підписали протоколи про підрахунок голосів виборців ще до підсумкового засідання ДВК та остаточного заповнення вказаного протоколу.

Як повідомили в пресслужбі Міністерства внутрішніх справ, правоохоронці почали розслідувати справу за статтею “Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму, вчинені за попередньою змовою групою осіб”.

Голові та чотирьом членам ДВК повідомили про підозру, а всі матеріали справи скерували до суду.

За скоєне їм загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк 5 років.

Раніше ми повідомляли, що під час виборів у Львові виявили протоколи “з майбутнього”.

Так, спостерігачі помітили, що члени ДВК № 462020 Львова підписали протокол датою “23 листопада 00:16”, тоді як фактично була ще неділя, 22 листопада.

Також нагадаємо, вибори мерів 22 листопада відзначилися великою кількістю порушень.

The post Підозри уже на руках! Львівщину сколихнув гучний скандал, просто на дільниці – одразу п’ятеро осіб: загрожує термін appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS