Щойно! Він влупив Порошенку – здали все. Такого не чекав ніхто. Турчинов побліднів

24 листопада 2020 19:00:43    

ДО РІЧНИЦІ МАЙДАНУ, пише політолог Небоженко.

Далі слова в оригіналі:

Майдан був «стихійною творчістю» українських мас, які не хотіли терпіти режим влади Януковича і вірили в швидку євроінтеграцію і соціальну справедливість.

Але більшість українських політиків і всі олігархи були іншої думки – бурхливий і непередбачуваний протестний рух українців, які відчули свою силу і гідність, під час Майдану, створював реальну загрозу, як для олігархічної влади, так і впливу Кремля в Україні. А Захід був в захваті.

Тому, ті хто прийшов до влади, завдяки могутності й силі Майдана – Порошенко, Турчинов і Парубій зробили все, щоб вгамувати пристрасті і перенаправити енергію учасників Майдану, і увагу українського суспільства в інше русло. Кремль підіграв слабкій, малолегітімній, новій українській владі, почавши відкриту агресію проти України. Так, з подачі Кремля, місцевої влади вдалося «обміняти» Майдан на війну, в якій українській владі було зручніше, ніж продовжувати небезпечну Українську Революцію – Майдан, який явно виходив з-під контролю.
В кінцевому підсумку, до 2020 року Україна програла і Майдан, як революцію Свободи і Переваги громадянського суспільства, і втратила свої території, окупований Росією в ході війни-Донбас і Крим.

Всі ці роки українське суспільство глибоко переживало гіркоту поразки Майдану і втрату територій. Зате місцеві політики і олігархи отримали величезну владу і можливість жорстокої експлуатації знесиленої, і дезорієнтованої України.
Зараз до влади прийшли політики, які, взагалі, не мають ніякого відношення, ні до Майдану, ні до війни. Звідси та цинічна легкість, з якою вони стають «миротворцями», а також зневажають і використовують Майдан з метою маніпуляції і збереження влади.

Інша справа, що зараз, корумповані силовики, народні депутати Верховної Ради, міністри Кабміну, чиновники і «фаворити Місяця» Офісу президента не бояться ні виборів, ні критики, ні політичної відповідальності за свої слова і дії, але Майдан, як образ непередбаченого і жорстокого спалаху народного гніву, справедливого бунту, залишається єдиною реальною небезпекою для будь-якого українського політика у владі, хоча шанси такого Майдану дуже малі, резюмує Небоженко.

К ГОДОВЩИНЕ МАЙДАНА.
Майдан был «стихийным творчеством» украинских масс, которые не хотели терпеть режим власти…

Опубликовано Виктором Небоженко Воскресенье, 22 ноября 2020 г.

В свою чергу, ще влітку, колишній нардеп і соратник Петра Порошенка Давид Жванія виступив з новим відеозверненням, в якому підтвердив розслідування незалежних журналістів: розстріл Майдану підлаштували екс-президент України Петро Порошенко, екс-секретар РНБО Олександр Турчинов, екс-спікер Верховної Ради Андрій Парубій і нинішній мер Києва Віталій Кличко.

На руках у Порошенка, Турчинова, Парубія і Кличка – кров, каже Жванія:

«Їхні руки по лікоть у крові… Мої подільники не гребували нічим, щоб прийти [у 2013-2014 рр.] до влади».

Жванія розповів про криваві дні лютого 2014 року:

«[У цей період] на Майдані почали масово гинути люди. Так от, я знаю, що цим жертвам можна було запобігти. Тому що лідери так званої «опозиції» заздалегідь знали про те, що буде литися кров; знали, що хтось почне стріляти по міліції і вона почне стріляти у відповідь. Це все було ними підлаштовано».

Перед тим, як на Майдані почалися розстріли, Порошенко, Турчинов, Парубій і Кличко обдзвонювали своїх депутатів і наказували ні в якому разі не ходити в день розстрілу на Майдан, каже Жванія:

«Вони попереджали, що це буде небезпечно. Але вони турбувалися не про життя депутатів, а про те, що [у разі їхнього розстрілу] в потрібний момент у Раді не вистачить голосів для прийняття певних рішень і не вийде легалізувати державний переворот. Тоді кожен голос був на рахунку. Ось такі це цинічні і підлі люди».

The post Щойно! Він влупив Порошенку – здали все. Такого не чекав ніхто. Турчинов побліднів appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS