Щойно! Зеленський в ярості, він все знищив. Міністру кінець, у відставку – жахливий міжнародний скандал. Ганьба

25 листопада 2020 10:20:31    

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко пропонує призначати чинного голову Укравтодору Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури, яку нині обіймає Владислав Криклій.

Відповідну інформацію розповів один із співрозмовників УП із Кабміну.

Замінити Криклія Тимошенко хоче своїм другом, главою Укравтодору Олександром Кубраковим.

“Зараз зняти весь уряд не вдасться, але є кілька міністрів, яких будуть міняти окремо. Наприклад, главу Мінінфраструктури Криклія. На його місце Тимошенко пропонує поставити свого друга главу Укравтодору Кубракова”, – заявив УП один із поінформованих членів уряду.

Таким чином, Тимошенко намагається брати участь у переформатуванні Кабміну, хоча його напрямком відповідальності в Офісі наразі є регіональна політика.

В свою чергу, остання витівка Криклія, на міжнародній арені може дорого обійтись Україні.

Як пише телеграм канал Шептун:

Крім зіпсованих відносин з Польщею, Україна, з вини цього, прости господи, міністра інфраструктури, в кінці року може виявитися з паралізованим автомобільним експортом. Мало того, що він розтринькав той момент, коли потрібно було поповнювати кількість дозволів для далекобійників, так після того, як поляки пішли нам назустріч і викроїли для нас 5000 на грудень-січень, це непорозуміння на ім’я Владик написав у своїй стінгазеті: «Дотиснули поляків »!

Якби хтось про нас так написав, ми б теж образилися. Та й сам Владик, напевно, не захотів би, щоб його хтось десь «тиснув».
В результаті отримали – Польща всі домовленості повісила у Владика над його FB, де вони до сих пір і бовтаються. А тисячі дальнобоев не знають, їхати їм до кордону зі своїм експортом або ну його.

У АСМАП (Асоціації міжнародних автомобільних перевізників) нам вже підтвердили, що Польща через це Криклій сказала чекати. А скільки чекати – не сказала. Напевно, саме час у Владика запитати.

Також, як пише Шептун –

Минулої п’ятниці Глава МЗС Кулеба отримав жорсткий наганяй від свого реального шефа – Арсена Авакова.

І всі вихідні займався узгодженням компромісного варіанту з казахською стороною, як врятувати Криклій ( про підроблений тест ПЛР, гуділа вся країна)

12 листопада Криклій в Казахстані впіймали з підробленим ПЛР-тестом, за допомогою якого він намагався потрапити на зустріч до прем’єр-міністра Аскара Мамину. Через підробку Криклія перед Маміним довелося вибачатися Денису Шмигаль, а тепер до операції по відбілюванню міністра інфраструктури підключили і Кулебу.

В результаті, вчора з’явилася офіційна позиція казахської сторони – нібито тест Криклій не був підроблений, а просто прострочений. Це дозволяє публічно зберегти обличчя перед Казахстаном, але як і раніше не скасовує того, що наш міністр зганьбився на міжнародному рівні.

Міністр Кулеба виконав завдання Авакова, і вдвох вони зробили Криклію своєрідний подарунок на день народження.
Якби міністр Кулеба так займався іншими завданнями МЗС, може бути, у нас була б експортна економіка, і безліч інших ринків збуту були доступні для наших виробників – резюмував Шептун.

The post Щойно! Зеленський в ярості, він все знищив. Міністру кінець, у відставку – жахливий міжнародний скандал. Ганьба appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS