Половина ліжок вільна. У Львові проти введення карантину на Різдво і Новий рік

30 листопада 2020 20:07:13    

Мер Львова Андрій Садовий ввжає, що у Львові майже половина лікарняних ліжок залишається вільною, а ситуація в місті з коронавірусом - стабільна, тому вводити локдаун на час різдвяних і новорічних свят не треба.

Слова мера Львова цитує пресслужба Львівської міської ради.

"Я дивлюся за кількістю людей, які хворіють в Україні. Чесно кажучи, зростання дуже серйозне. Однак у нас у Львові ситуація в принципі рівно тримається за кількостей у людей, уражених хворобою і за ліжкомісцями. Ми маємо близько 49% ліжок зайнятих в наших міських комунальних лікарнях", - розповів Садовий

Він зазначив, що зараз уряд роздумує над введенням локдауну і над тим, як він буде виглядати. Садовій вважає, що посилення карантину має бути індивідуальним для кожного регіону, а у Львові взагалі не потрібно вводити обмеження.

"Ми розуміємо, що Різдво скасувати не можна, адже у нас в цей час завжди особлива атмосфера у Львові. Дуже багато людей хочуть її побачити, і це потрібно врахувати, тому що ніякі заборони не діятимуть. Я дотримуюся думки, що потрібно щодня моніторити ситуацію і більше робити посилів з точки зору масочного режиму і дотримання карантину", - вважає мер Львова.

Він розповів, що локдаун на Різдво у Львові серйозно вдарить по економіці. Водночас медична система міста готова до збільшення кількості хворих.

Як повідомляли Українські Новини, Степанов вважає "карантин вихідного дня" недостатньо ефективним і сумнівається в його продовженні

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія прогнозує 90% ймовірність введення "локдауну".

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS