Розійшовся не на жарт! Зеленський розлючений – масові відставки уже скоро. Під загрозою топ-чиновники – провал

02 грудня 2020 13:20:30    

За даними джерел, наближених до президента Володимира Зеленського, глава держави готує ще низку звільнень у регіонах після провальних місцевих виборів.

Відзначається, що під загрозою позбавлення посад чотири топ-чиновники.

Сьогодні, 2 грудня, за даними джерел, наближених до президента Володимира Зеленського, глава держави готує ще низку звільнень у регіонах після провальних місцевих виборів.

Відзначається, що під загрозою позбавлення посад чотири топ-чиновники, які обіймають керівні посади у регіонах.

Відзначається, що Зеленський готується зняти главу Дніпропетровської ОДА Анатолія Бондаренка, який навряд чи отримає нову посаду, і голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва, який може очолити Укроборонпром.

Також свій пост незабаром може покинути голова Чернігівської ОДА Ганна Коваленко, яка на останніх тижнях вагітності. Глава Запорізької ОДА Віталій Боговін, швидше за все, стане головою облради і покине займану посаду.

Раніше повідомлялося, що міністра Максима Степанова планують звільнити до кінця 2020 року протягом найближчого місяця. Повідомляється, що його роботою особисто незадоволений президент Зеленський.

Нагадаємо, в Офісі президента готують масштабні звільнення. Відзначається, що ЗМІ з’ясували інформацію про те, які готуються перестановки в оточенні Володимира Зеленського, як вони можуть поміняти команду глави держави.

До цього Зеленський розповів, коли і за яких умов звільнить генпрокурора Ірину Венедіктову, яка була призначена в цьому році.

The post Розійшовся не на жарт! Зеленський розлючений – масові відставки уже скоро. Під загрозою топ-чиновники – провал appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS