Миколаївські гвардійці — проти рабства та експлуатації

02 грудня 2020 20:15:33    

В рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» та з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з рабством, з особовим складом військової частини 3039 Національної гвардії України з урахуванням протиепідемічних заходів по COVID-19 було організовано та проведено бесіду за участю Олени Катрич, соціальної робітниці Миколаївського фонду «Любисток».


Основний напрямок діяльності фонду – протидія торгівлі людьми, надання різних видів реінтеграційної допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

«Існують різні види торгівлі людьми, серед яких примусова праця, сексуальна експлуатація, використання у порнобізнесі, примусова вагітність, вилучення органів, проведення дослідів над людиною, використання у жебрацтві, втягнення в злочинну діяльність, використання у збройних конфліктах, усиновлення (удочеріння) з метою наживи, продаж дитини», — розповідала Олена Катрич.

Згідно статистичних даних Міжнародної організації з міграції, у тенетах торгівлі людьми з 1991 року вже опинилось більше 260 000 українців.

«Ця цифра збільшується з кожним роком, оскільки незнання правил безпечної поведінки при працевлаштуванні як в Україні, так і за межами країні, виїзду за кордон, може призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми», — наголосила лекторка.

Слід додати, що військовослужбовці також взяли участь в інтерактивному квесті щодо правил безпечної міграції та працевлаштування. Адже часто, за відсутності цих знань, наші громадяни стають заручниками роботодавців як в Україні, так і за кордоном та піддаються різним формам експлуатації, за неможливості самостійно вирватись з цієї ситуації.

Кожному присутньому військовослужбовцю гостя роздала брошури з відповідною тематичною інформацією про торгівлю людьми та браслет з номером телефону Гарячої лінії з протидії торгівлі людьми 527 на згадку про цей день.

 

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS