У Кропивницькому з 18 години гасять пожежу приміщення колишнього заводу імені Таратути. ВІДЕО

02 грудня 2020 20:31:07    

У Кропивницькому рятувальники з 18 години гасять пожежу приміщення колишнього ремонтно-механічного заводу імені Таратути, що по вулиці Чміленка, 24, поруч із рестораном “Шенген”.

Скріншот із відео Ірини Маркової та спільноти Krop.police2 в Інстаграмі

Як розповіла “Без купюр” президентка Клубу рестораторів Кропивницького та власниця “Авокадо-кейтирінг” Ірина Маркова, приміщення якого також знаходиться поруч, дізналася про пожежу від знайомого о 17:45.

“Сказав, що вогонь у вікні сусіднього з нашим приміщенням. Я викликала рятувальників. Працівники, які в цей час перебували у нас в офісі, нічого не помітили. Навіть, коли я запитала про пожежу, відповіли, що нічого такого не бачать. А вже за 10 хвилин спалахнув дах. Це двоповерхове закинуте ангарне приміщення. Тиждень тому сусіди поставили на всіх вікнах грати, бо туди полюбляли лазити безхатченки, діти.  Пожежа почалася з другого поверху. Рятувальники приїхали буквально за 7 хвилин після виклику. Почали гасити вогонь з нашого боку. Тож нам, можна сказати, пощастило.  Ще на 19 годину, тобто через годину, воно горіло, хоч і менше”, – розповіла вона.

Тим часом рятувальники повідомили, що о 19 годині пожежу вдалося локалізувати, але роботи з ліквідації ще тривають.

Згідно з єдиним державним реєстром, серед засновників заводу значаться – Валентина Іванова,  дружина колишнього міського голови Кропивницького Володимира Пузакова – Алла Пузакова та Володимир Ігуменцов. Останній вказаний як кінцевий бенефеціар. Однак Володимир Пузаков у коментарі “Без купюр” зазначив, що в реєстрі наразі вказана недостовірна інформація і його родина не має до підприємства і його приміщень жодного стосунку.

У Кропивницькому з 18 години гасять пожежу приміщення колишнього заводу імені Таратути

У Кропивницькому з 18 години гасять пожежу приміщення колишнього заводу імені Таратути. ВІДЕО - Інтернет-видання Без Купюр Кропивницький. Автор - Без Купюр

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS