Громади Донеччини отримають 2,7 млрд грн освітньої субвенції

04 грудня 2020 23:46:44    

Найбільші суми освітньої субвенції отримають бюджети великих міст.

Так, Маріуполь отримає 646,2 млн грн, Краматорськ - 305,5 млн грн, Слов'янськ - 195,7 млн грн, тощо. Про це повідомив радник з питань муніципальних фінансів та управління Донецького регіонального офісу Програми ULEAD з Європою Сергій Івахнін.

Найменші суми освітньої субвенції отримують малі громади: Андріївська - 8 млн грн, Шахівська - 8,5 млн грн, Удачненська 9,6 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У проєкт держбюджету заклали в 6 разів менше коштів на вакцинацію, ніж потрібно

"Розмір для кожної громади напряму залежить від кількості учнів у школах. Освітня субвенція спрямовується на оплату праці педагогів у школах, спецшколах, спеціалізованих навчальних закладах, дитячих будинках, інклюзивно-ресурсних центрах, закладах профтехосвіти, де надають повну середню освіту тощо.

Залишки коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду зберігаються на рахунках місцевих бюджетів. Їх можна використати наступного року на оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти", - зазначив Івахнін.

У Держбюджеті-2021 найбільше планують збільшити видатки на депутатські потреби, інфраструктуру, культуру, медицину, спорт.

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS