Події Майдану. У Справі Костенка, Гебана і Погребного допитали потерпілого Андрія Наталенка.

14 січня 2021 15:07:59    

Після отриманого вогнепального поранення, Андрій Наталенко отримав інвалідність, йому видалили частину товстої та тонкої кишок.

18.02.2014 Андрій лікував вдома запалення легень. Ввечері по телебаченню чоловік дізнався про штурм Майдану. Вирішив поїхати туди, щоб підтримати мітингувальників. В тролейбусі, яким Андрій їхав до Майдану, чоловік почув розмову двох пасажирів. Вони говорили, що треба виходити на Софіївській площі, бо тітушки перекрили дорогу. Наталенко так і зробив.

На Софіївській площі стояло приблизно 10 чоловік, ще велика кількість в касках та зі щитами стояли біля готелю “Інтерконтиненталь”. Близько опівночі Андрій Наталенко дійшов до групи з 10 осіб та зупинився біля пожежної частини, що на Володимирській.

“Я побачив, як по дорозі зі сторони пам’ятника Богдану Хмельницькому рухалося 3 авто. Вони зупинилися, я почув хлопок. Я подумав, що кинули гранату. Всі на кинулися на світлий автомобіль, з якого вибігла людина. На нього накинулись з битами двоє людей і почали бити. Він кричав, що журналіст.” – розповідав під час допиту в суді Андрій Наталенко.

Журналіст, на якого накинулись тітушки, – В’ячеслав Веремій. З авто він фіксував на відео події, що відбуваються. Коли авто доїхало до перехрестя Володимирської та Великої Житомирської, під нього кинули світлошумову гранату. Авто зупинилось, тітушки з кийками кинулись його бити. Павло Бялай (обвинувачений у вбивстві В’ячеслава Веремія) зробив декілька пострілів по салону авто. Потім Бялай витягнув Веремія з авто і тітушки почали його бити.

В сторону Веремія біг Наталенко. Андрій стрибнув на чоловіків і в цей момент куля наскрізно пройшла зі спини та вийшла між ребрами, залишивши там осколок. Наталенко втратив свідомість.

Пізніше швидкою його доставили в лікарню швидкої допомоги на Братиславській.

Напад тітушок на протестувальників 18.02.2014 на перехресті вулиць Великої Житомирської та Володимирської. 8 поранених

</p>
                  </div>
        <meta itemprop= Читати далі »


Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS