Як у Полтаві та області зі снігом боролись

15 січня 2021 05:44:17    

Станом на 17.00 проїзд трасами державного значення забезпечено на 100%. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Полтавській області на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

– Ускладнень руху, заторів, обмежень не зафіксовано. Протягом дня в роботі задіяно 155 механізмів (піскорозкидачі, техніка з відвалами, навантажувачі, грейдер, трактори) та 184 людини, – ідеться в інформації САД.

Персонал служби продовжує працювати на всіх 14-ти автошляхах державного значення й звертається до водіїв із проханням не виїжджати без нагальної потреби та дати можливість завершити роботи.

Від ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» на дорогах регіону з ночі працює 70 одиниць техніки й 86 працівників.

У самій же Полтаві починаючи з третьої години ранку в посиленому режимі працюють усі комунальні служби. Як повідомили в пресслужбі міськради, у боротьбі зі снігом задіяні 23 одиниці техніки. Крім того, вулиці, проїзди, тротуари активно посипають піщано-сольовою сумішшю. До робіт залучили близько 450 двірників.

Альона Зимня

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS