Трускавець колядує: у мережу виклали атмосферне відео

18 січня 2021 02:02:25    

У мережу виклали атмосферне відео, на якому видно як вуличні музиканти колядують у Трускавці під час снігопаду. Незважаючи на негоду, хлопці та дівчата радісно віншують містян і відпочивальників із Різдвом. 

Туристи, які поїхали на цьогорічні зимові свята до оздоровниці не прогадали – у середині січня тут так чудово, наче у казці. Ялинка, ілюмінація, вогні вуличних ліхтарів, сніг, музика, колядки, теплий глінтвейн, імбирні пряники і палкі різдвяні вітання. Трускавець колядує! Попри коронавірус, локдаун, невдалий туристичний сезон, безробіття, безгрошів’я й інші негаразди. 

Христос родився, Бог воплотився,
Ангели співають, царіє вітають,
Поклін віддають, пастиріє грають,
“Чудо, чудо!” – повідають.

Нагадаємо, Трускавець – місто здоров’я, відомий на увесь світ бальнеологічний курорт. Але їдуть сюди не лише за “Нафтусею”, “Марією” чи “Софією”, але й просто, щоби “перезавантажитись”. Так, під час карантину українцям довелося тугіше затягнути паски, але це ще не привід відмовлятися від осінньої відпустки або вікенду. VG Львів розкаже про вісім неймовірних, а головне – безкоштовних локацій у Трускавці, які неодмінно слід відвідати, перебуваючи в оздоровниці.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS