Львів’яни можуть сьогодні на площі Ринок набрати освяченої води

20 січня 2021 04:17:48    

Цього року загальноміського освячення води на площі Ринок не було.

Львів'яни можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару. Її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

«Сьогодні ми разом святкуємо величний празник Богоявлення, коли Бог об’явився людям. Ми молимося у тайні хрещення: «Ви, що у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися». Тому так важливо, щоб ми відчували Божу присутність і Божу любов постійно у своєму житті. Христос хрещається!», – зазначив отець Павло Дроздяк.

Нагадаємо, що сьогодні українці відзначають свято Водохреща, Хрещення Господнє або Богоявлення. Воно завершує свята різдвяно-новорічного циклу і водночас є одним із найбільших християнських свят. У цей день, 19 січня, у містах і селах Львівщини традиційно освячують воду та пірнають в ополонку. Проте цього року мешканців закликають утриматися від купання у холодній воді. Через карантинні обмеження заходи на водних об'єктах проводити не будуть, а місця для купання також не облаштовуватимуть. Також через карантин цього року загальноміського освячення води на площі Ринок не було. 

 

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS