У Кропивницькому шукають ділянку під аквапарк

21 січня 2021 17:57:27    

Сьогодні, 21 січня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів  робочу зустріч з координатором проєкту C.R.E.A.M. Україна по центральному округу Тетяною Довганіч, повідомляє пресслужба міської ради.

У Кропивницькому шукають ділянку під аквапарк

Перша зустріч представників міської та обласної влад із ініціаторами проєкту відбулася торік. За її результатами було напрацьовано необхідну для прийняття інвесторами рішення інформацію. Потенціал обласного центру презентували іноземним представникам C.R.E.A.M в Болгарії. Кропивницька міська рада запропонувала іноземним інвесторам кілька проектів для реалізації на території міста: вони визначили пріоритетним будівництво аквапарку.

– Нам дуже імпонує, що ваш департамент економіки дуже оперативно та якісно готує всю інформацію, про яку ми просимо. Ще жодного разу нам не відмовили, видно, що місто має бажання співпраці, – зауважила Тетяна Довганіч.

Міський голова запевнив, що нині вишукують потенційну земельну ділянку для будівництва об’єкту.

По завершенні зустрічі сторони дійшли згоди, що наступну нараду проведуть в середині лютого з представником компанії-інвестора. Паралельно фахівці готуватимуть меморандум про співпрацю.

У Кропивницькому шукають ділянку під аквапарк - Інтернет-видання Без Купюр Кропивницький. Автор - Без Купюр

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS