Освіта у смартфоні: від березня у Кропивницькому запрацює мобільний додаток “Osvitakrop”

21 січня 2021 19:30:29    

Очільниця освітньої галузі Кропивницького проанонсувала створення мобільного додатку «Osvitakrop», де будуть зосереджені основні освітянські послуги міста. Користуючись таким додатком, батьки з легкістю зможуть зареєструвати дитину в школу чи садочок, отримати інформацію щодо харчування, забезпечити доступ до дистанційного навчання.

Про це йдеться на сайті Кропивницької міської ради.

Також управління освіти і надалі планує займатись зміцненням матеріально-технічного стану їдалень та харчоблоків закладів. Вже виготовлено проєктно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту харчоблоків в НВО № 8, 35, 31, 20, НВК № 26, першого корпусу комунального закладу «Науковий ліцей». Розроблені проєкти вже подали на участь в конкурсах на співфінансування з обласного та державного бюджету. В планах на 2021 рік – проведення капітального ремонту харчоблоків в ДНЗ № 2, ДНЗ № 24, ЗОШ № 4, НВО № 25, КЗ «Гірнича гімназія».

За інформацією Лариси Костенко, за останні п’ять років у Кропивницькому реконструйовано 27 спортивних залів на загальну суму 35,773 мільйонів гривень.

Вже у 2021 році заплановано по управлінню капітального будівництва виготовити проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт, ще двох спортивних залів, – повідомила Лариса Костенко. – Також у поточному році буде продовжена реалізація концепції Нової Української Школи, створення ефективного та безпечного освітнього середовища, дидактичне та комп’ютерне забезпечення, підвищення фахової майстерності педагогів.

У 2021 році при НВО № 26 буде завершення створення сучасного розвивального НВК із використанням новітніх освітніх технологій для дітей з інвалідністю. Минулого року виконані роботи з капітального ремонту майстерень у НВО «Мрія» – це перший в місті зонований кабінет трудового навчання, своєрідні майстер-студії та придбано майже 85% необхідного обладнання. А в 2021 році цей проєкт буде завершений: 01 вересня МРЦ планують відкрити.

Сообщение Освіта у смартфоні: від березня у Кропивницькому запрацює мобільний додаток “Osvitakrop” появилось сначала на OZONE.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS