Кабмін виділив 1,4 млрд гривень на прямі виплати використовують електроенергію для опалення споживачам

27 січня 2021 15:44:34    

Кабінет Міністрів виділив із державного бюджету 1,4 млрд гривень на прямі виплати споживачам, які використовують електроенергію для опалення.

Це рішення було прийнято на засіданні Кабміну в середу, 27 січня, передають Українські Новини.

"З 1 січня встановлено єдиний тариф на електроенергію і було скасовано пільгові тарифи, які діяли для окремих категорій споживачів. У зв'язку з цим для споживачів, які використовують електроенергію для опалення, а також дитячих будинків сімейного типу, багатодітних та прийомних сімей значно зростуть платежі за електроенергію. Для компенсації зазначеним категоріям споживачів відповідних витрат виникла необхідність у розробленні нормативно-правового акту", - йдеться в пояснювальній записці.

Зазначається, що ці компенсації будуть здійснюватися коштом фонду, кошти з якого йдуть на заходи з боротьби з розповсюдженням коронавірусної інфекції.

Своєю чергою, прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що загальна сума зазначених компенсацій становитиме близько 1,4 млрд гривень.

"Встановити, що кошти, отримані до спеціального фонду державного бюджету коштом джерел, визначених пунктом 9 статті 12 закону України "Про Державний бюджет України на 2021", спрямовуються в розмірі 1,4 млрд гривень Міністерству соціальної політики для надання компенсації на оплату електричної енергії, спожитої в I кварталі 2021, в зв'язку зі скасуванням окремих понижених тарифів деяким категоріям споживачів", - йдеться в проєкті постанови.

Як повідомляли Українські новини, українцям, які перейшли на електроопалення, будуть платити компенсацію.

Також скільки коштує перейти на індивідуальне опалення в Україні.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS