У шести лікарів Черкащини виявили ускладнення після вакцинації від COVID-19

26 лютого 2021 14:04:18    

Головний санлікар країни Віктор Ляшко під час брифінгу повідомив, що від початку вакцинації надійшло сім повідомлень про несприятливі події після імунізації, пише «Українська правда».

«Станом на 25 лютого, надійшли перші повідомлення про несприятливі події після імунізації. Таких повідомлень у нас сім. Вони всі несерйозні. Одне повідомлення в Чернігівській області та шість повідомлень в Черкаській області», — зазначив Ляшко.

За словами Віктора Ляшка, у цьому випадку не варто панікувати, тому що це передбачено інструкцією виробника вакцини.

Повідомлення надходять до державного експертного центру і аналізуються. Санлікар додав, що всі несприятливі події будуть відслідковувати.

Нагадаємо, 24 лютого Черкащина отримала 16 200 доз вакцини Oxford/AstraZeneca. Вона розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Першим у нашій області вакцинували лікаря-реаеіматолога Євгена Горенка. Вакцину зберігатимуть при температурі +2, +8 у спеціальних холодильниках.

Також головна санітарна лікарка Черкаської області Людмила Кравченко наголосила, що заразитися вакциною неможливо, оскільки вона не містить живих збудників.

Запись У шести лікарів Черкащини виявили ускладнення після вакцинації від COVID-19 впервые появилась Видання Вичерпно.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS