Вже 1800 франківських першачків зареєстровано в електронній системі школярів (відео)

02 березня 2021 15:12:00    

Електронна реєстрація в школу: відповіді на поширені питання - Місто

Також в Івано-Франківську планують запровадити електронну реєстрацію харчування як в школах, так і в садочках.

З 1 березня в Івано-Франківську стартувала електронна реєстрація дітей у перші класи навчальних закладів. Загалом цього року 3765 маленьких франківців мають піти до першого класу, пишуть Версії.

Івано-Франківська міська рада використовує для електронної реєстрації дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти портал Bloqly https//school.bloqly.com, який створено з використанням технологій blockchain.

“В кожній школі, не дивлячись на карантин, працює адміністратор, який прийме документи після реєстрації. А їх треба занести протягом 10-ти днів після того, як ви зареєстрували дитину в електронній системі”, – відзначила заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Дротянко.

Також в Івано-Франківську планують запровадити електронну реєстрацію харчування як в школах, так і в садочках.

“Зараз ця система апробовується в місті Маріуполь. Через кілька місяців ми побачимо, чи вдалося їм зекономити кошти, чи ефективною є ця система як для батьків, так і для керівників закладів”, – додала заступниця мера.

Електронна реєстрація та зарахування дітей на навчальний рік через систему здійснюється у два етапи: – I етап – з 01 березня до 31 травня; – II етап – (виключно на вільні місця) після 1 червня. Зарахування дитини до 1 класу закладів загальної середньої освіти здійснюється наказом його керівника на підставі зарахування відповідно до електронного реєстру.

Зарахування дитини до закладу освіти здійснюється у два етапи: – I етап – до 31 травня, – II етап – (виключно на вільні місця) після 1 червня. Реєструють дітей переважно з прив’язкою до місця проживання.

Однак, винятками будуть діти, в яких старший брат чи сестра вже навчається в обраному освітньому закладі, а також діти, в яких там працюють батьки Інформація про територію обслуговування школи є на сайті Департаменту освіти та науки , а також на сайті вибраного навчального закладу.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS