У яких громадських місцях найлегше підхопити коронавірус. Дослідження

02 березня 2021 15:27:33    

Найбільш безпечними є музеї, театри та оперні зали.

У музеях і театрах імовірність заразитися коронавірусом набагато нижча, ніж у супермаркетах, громадському транспорті та офісі. Про це йдеться в результатах дослідження, яке провели науковці Берлінського технічного університету, передає Громадське.

Читайте також: У Львові провели першу вакцинацію від коронавірусу. Хто отримав

Учені проаналізували ймовірність зараження коронавірусом у приміщеннях різного типу. Під час дослідження вони враховували середній час перебування людини в приміщенні, дозу аерозольних частинок, які вдихали люди, а також вентиляцію.

Дослідники виявили, що якщо люди одягнені в захисні маски, а приміщення заповнені відвідувачами на 30%, то найбільш безпечними є музеї, театри та оперні зали.

А ось візит у супермаркет або тренування в спортзалі є вдвічі небезпечнішими з погляду ймовірного зараження. 

Підвищений ризик підхопити Covid-19 і в ресторані – достатньо лише заповнити приміщення людьми в масках на чверть, і заразитися коронавірусом буде вдвічі легше, ніж у театрі.

Дослідження показало, що підхопити коронавірус набагато легше, якщо у приміщенні перебуває більше людей. Наприклад, якщо спортзал заповнений на 50%, імовірність заразитися більш ніж удвічі вища, ніж якщо заповненість становить 30%.

Також варто зауважити, що науковці вивчили можливість зараження в різних приміщеннях і людей без масок. У такому разі ймовірність підхопити Covid-19 значно зростала.

 

 

 

 

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS