Відомий шоумен Володимир Остапчук пояснив, чому відпочиває в Буковелі без дружини

02 березня 2021 15:35:00    

Чому Володимир Остапчук відпочиває в Буковелі без дружини

Днями шоумен Володимир Остапчук відправився в Буковель чоловічою компанією. Однак далеко не всі шанувальники зірки зрозуміли, чому він відпочиває без дружини Христини. Ведучий заявив, що вони з коханою повністю довіряють одне одному, тому без остраху проводять час окремо.

Володимир Остапчук провів зиму та зустрів весну на лижах в Буковелі. На зимовий відпочинок він поїхав великою чоловічою компанією. Тому, як зізнався ведучий, його засипали запитаннями, наприклад: “А чому не взяли дружин і дівчат?”, “Сам катаєшся, а Христина вдома?” Відповідати кожному особисто шоумен не став, а натомість опублікував розлогий допис в інстаграмі.

Чому Володимир Остапчук відпочиває в Буковелі без дружини

Він пояснив, що вони з другою дружиною Христиною Горняк повністю довіряють одне одному, тому цікаво проводять час як разом, так і окремо без жодних конфліктів та образ. Володимир Остапчук впевнений, що партнери повинні давати одне одному простір і розлучатися хоч ненадовго, адже це підживлює почуття. В інстаграм-сторіс він зізнався, що вже скучив за коханою.

Вважаю абсолютно нормальним відпочинок одне без одного. Кожному потрібні простір і повітря. Крім усього іншого, це добре підігріває ваші почуття і бажання. Тут головне довіра і впевненість у партнері, – пояснив Володимир Остапчук.

На відвертий допис чоловіка відреагувала й сама Христина Горняк, яка залишилась в Києві. Вона публічно заявила, що підтримує позицію Володимира Остапчука. На думку нотаріуса, якби коханий хотів зрадити її, в чому переконані безліч користувачів, то не їхав би задля цього аж в Буковель.

“Я за те, щоб комфортно двом партнерам в шлюбі! Але саме двом, а не так, що інший свою думку підлаштовує. Щоб “зрадити” не обов’язково їхати в Буковель або кудись ще, це можна зробити за 10 хвилин де завгодно. А ось відчути, що тобі довіряє партнер, що ви не в “рабстві” або в’язниці й у вас є право жити в кайф, це великого варте”, – висловилась Христина Горняк.

Христина Горняк про відпочинок Володимира Остапчука в Буковелі

 


 
 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS