Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Студентська Свобода” свободівець Ігор Костюк взяв участь у політичному лекторії

03 березня 2021 11:40:52    

2 березня 2021 року у форматі відеоконференції відбулась друга лекція в рамках проекту «Політичний лекторій» за участі голови ВМГО «Студентська Свобода» Ігора Костюка, започаткована Львівською міською молодіжною громадською організацією “Студентська свобода”.
,
спікер та учасники поспілкувалися на тему: “Депутатська та громадсько політична діяльність” –  “Плюси та мінуси”.
Учасники лекції цікавились: як боротись зі страхом перед публічними виступами, як реагувати на негатив та як реалізовувати свої ідеї в рамках громадської організації чи політичної партії?
Також лектор поділився власною історією початку його активної громадської діяльності.
“Спілкування, а також можливість передати власний досвід активній, цілеспрямованій, патріотично-налаштованій молоді – сьогоднішнє завдання нашої великої націоналістичної організації. Озброєний знаннями, навичками і вміннями у сфері громадсько-політичної роботи – це фундамент та рішучий крок до старту великої політичної кар’єри”, – підкреслив голова ВМГО “Студентська Свобода”, свободівець Ігор Костюк.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"

The post Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Студентська Свобода” свободівець Ігор Костюк взяв участь у політичному лекторії appeared first on ВО "Свобода" Тернопіль.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS