Пенсіонер з Харківської області тримав у рабстві дітей і дорослих (фото)

05 березня 2021 03:53:06    

У середу, 3 березня, у Харківській області затримали пенсіонера, який експлуатував бездомних, алко- та наркозалежних. Зловмисник також залучав до роботи неповнолітніх з неблагонадійних сімей. Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції Харківської області.

Відомо, що 62-річний чоловік орендував будинок у селі Чернеччина, Краснокутського району, підшукав осіб з соціально незахищених верств населення — безхатченків, неповнолітніх з неблагонадійних сімей, нарко- та алкозалежних осіб. Він поселив їх у домоволодінні та експлуатував на примусовій праці на території Харківської області.

Зловмисник слідкував за дотриманням порядку, розподіляв між працівниками обов’язки з прибирання, готування їжі та виконання іншої побутової роботи. Також він проводив із завербованими виховну роботу, щоб переконати працівників у тому, що вони повинні підкорятися правилам розпорядку, виконувати роботу як на території будинку, так і при виїзді на примусову працю. Заручники виконували будівельні роботи, а також займалися незаконною вирубкою лісу в Богодухівському районі області.

Напередодні, поліція провела обшук в орендованому будинку, де знайшли сімох людей — двох жінок і п’ятьох чоловіків. Вони жили в антисанітарних умовах і не отримували плату за виконану роботу.

У зловмисника вилучили чорнові бухгалтерські книжки, паспорти постраждалих, їх трудові та медичні книжки. Людей, які жили в рабстві, відвезли в Харківський міський центр реінтеграції бездомних.

Чоловіка звинувачують у торгівлі людьми. Йому загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна. Триває досудове розслідування.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS