Проблеми з опаленням на Донеччині: поліція відкрила провадження проти “Донецькоблгазу”

07 березня 2021 20:57:00    

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження проти ПАТ “Донецькоблгаз” за статтею “самоправство”.

Як повідомив очільник Донецької ОДА Павло Кириленко, приводом для цього стало перекриття газопостачання 59 котелень обласного комунального підприємства “Донецьктеплокомуненерго”. Про це Кириленко написав у своєму Facebook.

“Поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 356 КК України – за самоправство. Такою стала відповідь правоохоронців на самоправні дії приватного акціонерного товариства “Донецькоблгаз”, яке, порушуючи постанову Кабміну та умови меморандуму (підписаного за ініціативи Президента урядом, НКРЕКП, Нафтогазом та мерами українських міст 9 лютого), всупереч прогнозованому зниженню температури повітря до -7 градусів, безпідставно перекрило газопостачання 59 котелень обласного комунального підприємства “Донецьктеплокомуненерго”, – написав Кириленко.

Як зазначив голова Донецької ОДА, обласне комунальне підприємство експлуатує 182 котельні та забезпечує теплом 3048 житлових будинків, 91 школу, 93 дитячих садки, 67 лікарень та 574 об’єкти іншої інфраструктури.

“Самоправні дії Донецькоблгазу загрожували мешканцям області та фактично могли призвести до руйнації систем централізованого опалення”, – наголосив Кириленко.


Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS