На Салтівці прокуратура викрила незаконну стоянку, яка працює вже 20 років (відео)

07 квітня 2021 15:40:34    

Об’єкт продовжує функціонувати та приносити прибуток.

Світлана Єченіна, кореспондентка

Ця стоянка на перехресті вулиць Бучми та Гвардійців-Широнінців неабияк зацікавила прокуратуру. А все через те, що за їхніми даними об’єкт працює без дозвільних документів . І хоча невдовзі у цій справі має відбутися суд, як ми бачимо, машини тут є.

Тож перш ніж підійти з питаннями до охорони, ми провели власний експеримент і спробували припаркуватися як звичайні клієнти 115. Майже одразу до нас спускається вартовий. Камери та мікрофона чоловік не бачить.

Охоронець

– Здравствуйте, а работает стоянка?
– А что вы хотели?
– Машину поставить можно?
– Поставим.
– А сколько стоит?
– 25.

Ставити машину ми не стали, але повернулися аби запитати, чи насправді стоянка працює без дозвільних документів. І тут на нас чекала несподіванка. За хвилину охоронці не змогли навіть пригадати, що колись бачили тут стоянку.

Охоронець

– Я вам серьезно говорю, ноль машин. Я смотрю за домиком, чтобы домик не разворовали, не побили.
– Тобто ви за парковкою не спостерігаєте?
– Нет.
– І ви також?
– Да.
– І грошей не берете за паркування?
– І не берем гроші.

Але водії підтвердити слова охоронців не змогли.

Водій

– Гривен 800 месяц. Ну, со старшим договариваетесь и покупаете.
– Ви кожного місяця купуєте, часто тут паркуєтесь?
– Да.

Водій

– Скільки коштує тут паркування?
– 25, по-моему.

Стоянка розташована у спальному районі міста і вміщає більше сотні автівок. Місцеві згадують, все це тут з’явилося 20 років тому. Тож не розуміють, чому прокуратура зацікавилась об’єктом саме зараз, якщо він викликав незадоволення від часів появи.

Олена, місцева мешканка

Ну, зеленая зона. Нам тут было хорошо и без стоянки. Там дальше был родник, они его засыпали.

У прокуратурі на це відповідають: земельну ділянку багато років тому місто виділило приватному підприємству для будівництва торговельного центру, але орендатори зробили стоянку. Вона нікому не заважала, доки не сплив термін договору, який, додають у відомстві, не подовжили належним чином.

Дмитро Чубенко, речник Харківської обласної прокуратури

І у 20-му році після того, як землі повернулися в користування міста Харкова, особа не звільнила цю земельну ділянку, вона продовжила там розміщувати транспортні засоби.

За підрахунками прокуратури, з минулого року ця стоянка спричинила збитків на 770 тисяч гривень. Невдовзі чоловік, який отримував прибуток із цього об’єкта, має постати перед судом. Йому загрожує штраф до 340 тисяч гривень або арешт на строк до 6 місяців.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

The post На Салтівці прокуратура викрила незаконну стоянку, яка працює вже 20 років (відео) appeared first on Новости Харькова и Харьковской области. Медиа группа «Объектив».

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS