Правоохоронці Кіровоградщини в рамках проекту «Сусідська варта» спілкувалися з громадськістю

12 квітня 2021 12:57:00    


medium-12_04_21_sus_varta_1.jpg Участь у заходах взяли голова об’єднання співвласників багатоповерхових будинків «Злагода-Люкс» Вікторія Есмер, заступник начальника відділу превенції Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області Олег Петров, дільничний офіцер поліції Дмитро Подурець, працівники сектору протидії домашньому насильству – Дар’я Гнєзділова і Сергій Могила, співробітники управління поліції охорони Сергій Кучеренко, Оксана Мороз та мешканці мікрорайону.


Під час зустрічі учасники обговорили питання створення безпечного простору, профілактики правопорушень, вирішення поточних питань, участь громадськості в проєкті «Зробимо житло безпечним», спрямованому на встановлення мешканцями району охоронної сигналізації.


medium-12_04_21_sus_varta_2.jpg Поліцейські нагадали громадянам про роботу чат-боту з протидії наркозлочинам та номери телефонів, за якими громадяни мають змогу звернутися з повідомленнями для подальшого оперативного реагування з боку дільничного.


Також, правоохоронці наголосили на необхідності дотримуватись карантинних заходів з метою недопущення розповсюдження небезпечного вірусу Сovid-19/.


За матеріалами сектору протидії домашньому насильству Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області


Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS