З франківських дитсадків вилучили понад 350 кілограмів спреду, який видавали за масло 

19 квітня 2021 17:01:41    

Після перевірки Держпродспоживслужби в дитячих садочках Івано-Франківська вилучили з обігу 354,81 кг масла, що виявилось спредом. 

Івано-Франківським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби при проведенні заходів державного контролю в ДНЗ №36 «Віночок» (м. Івано-Франківськ вул. Юліана Целевича, 16-А) виявлено невідповідність в маркуванні «Масла солодковершкового селянського 72,5%», зокрема – відсутній виробник даного продукту.

У ході перевірки відібрано зразки масла різних дат виробництва. Постачальником продукту в усі дитячі садочки м. Івано-Франківська є ТзОВ «ГОЛДПРО», зареєстрований: Львівська область Городоцький район с.Суховоля,  експлуатаційний дозвіл від 14.11.2019 р. № 13-21-480-0-CS.

Лабораторні дослідження проводились в акредитованій Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби на предмет встановлення в харчовому продукті рослинних жирів, інформує “Галка”.

За результатами лабораторних досліджень зразків, встановлено невідповідність харчового продукту за вмістом тригліцеридів. Простіше – «Масло солодковершкове селянське 72,5%»  виявилось спредом.

Держпродспоживслужбою було проінформовано організатора харчування дітей в ДНЗ – Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської Ради стосовно проведення процедур обліку залишків вищезазначеної продукції та її відкликання з обігу. 

Головним державним інспектором області видано Розпорядження щодо вилучення залишків харчового продукту «Масло солодковершкове селянське 72,5%» із харчоблоків ДНЗ Івано-Франківської ОТГ.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проінформувало про встановлений факт фальсифікації харчового продукту оператора ринку, де здійснювався відбір зразків – ДНЗ № 36 «Віночок», постачальника масла – ТзОВ «ГОЛДПРО» та Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області для вчинення дій відповідно чинного законодавства. 

Станом на 19 квітня Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської Ради, відповідно до Розпорядження Головного державного інспектора області, у терміновому порядку було вилучено з обігу дошкільних навчальних закладів 354,81 кг залишків масла. 

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської Ради готує матеріали щодо  розірвання договору на постачання масла з ТзОВ «ГОЛДПРО».

Робота харчоблоків освітніх закладів та організація харчування дітей знаходяться на постійному контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

The post З франківських дитсадків вилучили понад 350 кілограмів спреду, який видавали за масло  appeared first on Galka.if.ua.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS