Ігор Халаменда повернув собі контроль над продуктовим ринком Івано-Франківська – ЗМІ

19 квітня 2021 17:11:37    

Ігор Халаменда, більше відомий як

Особи, які контролювали центральний продуктовий ринок Івано-Франківська з жовтня 2019 покинули територію базару 17 квітня.

Зараз «Торговим сервісом», згідно з даними реєстру, керує Андрій Голумбівський, повідомляє КУРС.

Засновниками підприємства є Бакай Маріанна Богданівна (частка 49,90%), Голумбівський Андрій Петрович (частка 49,90%) та Місюра Сергій Андрійович.

За інформацією КУРСу, фактичним власником «Торгового сервісу» залишається Ігор Халаменда.

Від ранку суботи, 17 квітня, поблизу території ринку чергують працівники поліції.

Нагадаємо, 25 жовтня 2019 року представники ТОВ “Торговий сервіс” заявили про спробу рейдерського захоплення. Засновником з 24 жовтня замість Ігоря Халаменди стала Тамара Вікторівна Казанцева, а фірму перереєстрували у Дніпрі. Новим керівником ТОВ “Торговий сервіс” став Туяхов Олександр Леонідович. За даними реєстрів, Туяхов та Казанцева зареєстровані в Андріївці Волноваського району Донецької області.

Ігор Халаменда заявив, що відбулося силове захоплення фірми.

“Нові власники” ринку, втім, стверджували, що придбали компанію “Торговий сервіс” в Ігоря Халаменди і не розуміють претензій попереднього власника.

Ігор Халаменда 13 листопада юридично повернув собі ТОВ «Торговий сервіс». Міністерство юстиції скасувало записи в Єдиному державному реєстрі, за якими директором фірми став Олександр Туяхов, а власницею Тамара Казанцева. Мін’юст також анулював доступ до реєстру реєстраторці Шиловій, яка переоформила фірму на Казанцеву.

Ігор Халаменда, більше відомий як "Бура", повернув собі контроль над івано-франківським ринком - ЗМІ

16 листопада минулого року Ігор Халаменда намагався увійти в офіс своєї фірми. Однак офіс заблокували невідомі. Поліція не втручалася. Того дня конфлікт на центральному продуктовому ринку завершився тимчасовим компромісом, який запропонувала поліція.

Вдруге Халаменда намагався зайти на ринок 24 червня 2020 року.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS