Актори, балет та хор: Чернівецький драмтеатр проведе пам’ятний захід до річниці Чорнобильської трагедії

19 квітня 2021 17:55:46    

Захід проведуть надворі, позаду театру. Вхід вільний.

25 квітня Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської проведе пам’ятний захід. Він буде присвячений 35 річниці з дня Чорнобильської трагедії.

Театралізоване дійство відбудеться позаду театру, між вулицею Лисенка та Гете. Вхід вільний.

Про це «Шпальті» розповіла головна режисерка театру Людмила Скрипка. За її словами, заклад зараз перебуває на карантині, але працює в звичайному режимі. Зокрема там проводять репетиції. 

«Це театральне дійство поверне людей у трагічні дні для Чорнобиля. Виступатимуть актори, буде балет та хор. Це історія про людей, яка побудована на документальних фактах. Покажуть декілька сюжетних ліній про долі людей, які там жили і були змушені виїхати. Це навіть не спогад, а повернення у людські долі. Тому запрошуємо кожного»,— сказала режисерка.

Також Людмила Скрипка зазначила, що захід можуть транслювати у режимі онлайн:

«Цілком можливо, що театралізоване дійство будуть транслювати онлайн. Але ми не знаємо точно. Якщо будуть погані погодні умови — можемо змінити час, перечекати».

Раніше ми писали про те, що майже половина працівників Чернівецького обласного музично-драматичного театру імені О. Кобилянської перебувають у відпустках за власний рахунок.

The post Актори, балет та хор: Чернівецький драмтеатр проведе пам’ятний захід до річниці Чорнобильської трагедії appeared first on Шпальта.

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS