Куди поїхати велосипедом на Львівщині?

Жовква

Одним з найпопулярніших велонапрямків є Жовківщина, адже на теренах цього регіону можна побачити наймальовничіші природні краєвиди. 30 кілометрів від Львова і ви на території природного державного заповідника “Розточчя”.

Ведмежий притулок “Домажир”

Поблизу села Домажир, за 20 кілометрів від Львова, розташований ведмежий реабілітаційний центр, метою якого є допомога та порятунок ведмедів із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Площа притулку 20 гектарів, тож умови для утримання тварин наближені до природних.

1600209_14971873.jpg?202104111153
Ведмежий притулок “Домажир” / Фото: Instagram / @bearsanctuarydomazhyr

Раковець

За 23 кілометри від Львова розташовано цілюще джерело. Сюди краще їхати через Пустомити, щоб поєднати рух по завантаженій міжнародній трасі з простішою та приємнішою другорядною дорогою. Або ж можна одразу в Пустомити доїхати електричкою, а потім – безлюдною дорогою повз села Милошевичі і Хоросно виїхати на міжнародну трасу в напрямку Раковця.

Старе Село

Звісно, кожен веломаршрут повинен містити мури цього Старосільського замку. 20 кілометрів в одну сторону, але прекрасною трасою середньої завантаженості. Вам потрібно їхати до кінця вулиці Зеленої у Львові, аж до виїзду з міста і далі-далі в напрямку Бібрки до повороту праворуч.