У Клічука вважають, що відновлення теплопостачання у Чернівцях є недоцільним

19 квітня 2021 19:21:26    

Без тепла залишились навіть дитячі садочки лікарні та пологові будинки

Теплопостачання припинили у Чернівцях 14 квітня, згідно розпорядження міського голови Романа Клічука. Міська влада чомусь навіть не зважала на прогноз погоди і суттєве похолодання. Тож вже минулого четверга діти в садочках та пацієнти в лікарнях мерзли через незрозуміле рішення мера.

На сесії міськради, 15 квітня, депутат Володимир Бешлей( «Рідне місто») зазначив, що не розуміє для чого відключили від опалення житлові будинки, комунальні установи, дитячі садочки, лікарні, адже це не припустимо коли ми маємо важку ситуацію з коронавірусом. Бешлей запропонував доручити негайно «Чернівцітеплокомуненерго» відновити теплопостачання і депутати це рішення підтримали.

Однак мерія проігнорувала рішення сесії міськради. Відновили теплопостачання лише на 7 об’єктах. Сьогодні ж у більшості дитячих садочків температура у групах становила від 10 до 15 градусів, однак міська влада вважає недоцільним відновлення теплопостачання. Про це повідомили у пресслужбі міськради.

«МКП «Чернівцітеплокомуненерго» повідомляє, що для відновлення роботи 60 котелень, необхідно здійснити дозаповнення зовнішніх та внутрішньо-будинкових теплових мереж, відновити циркуляцію, здійснити розповітрювання будинків та провести поступовий вихід котелень на температурний режим роботи. Даний процес займає від 4-7 робочих днів. Швидкий запуск теплопостачання може призвести до гідравлічних ударів, що призведе до поривів на мережах теплопостачання, включаючи внутрішньо-будинкові мережі.

Враховуючи дані Чернівецького центру гідрометеорології від 19 квітня, відновлення теплопостачання рахуємо недоцільним», – йдеться у повідомленні

Читайте також: Возять свої ср.ки на підігрітих сидіннях джипів, а діти мерзнуть: чернівчани обурюються через вимкнене опалення в дитячих садочках

The post У Клічука вважають, що відновлення теплопостачання у Чернівцях є недоцільним appeared first on Chernivtsi Times.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS