В Україні створять лабораторії для розробки вакцин

19 квітня 2021 19:23:09    

Президент Володимир Зеленський закликав якомога швидше підготувати сучасну лабораторію для розробки вакцин і ліків в Україні.

Про це він сказав на селекторній нараді щодо боротьби з пандемією коронавірусу, повідомляється на сайті Офісу Президента.

«Нам потрібно зібрати наші світлі голови і забезпечити їм умови роботи на рівні західних фахівців. Україні потрібна така лабораторія не тільки за часів цієї пандемії. В цілому це може стати виходом на виклики майбутнього», – зазначив президент.

Також повідомляється, що з метою створення такої лабораторії цього року в Державному бюджеті було закладено 100 млн грн. Міністерство охорони здоров’я шукає шляхи для вирішення цього завдання.

У МОЗ також доповіли про роботу над планом закупівлі вакцини від COVID-19 і вакцинацією населення. Уряд планує провакцинувати до 70% дорослого населення до кінця року.

Нагадаємо, Україна почала вакцинувати населення від коронавірусу 24 лютого. 23 лютого в Україну прибула партія з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 Covishield, розробленої Оксфордським університетом і компанією AstraZeneca. 25 березня в Україну прибула перша партія вакцини китайської компанії Sinovac Biotech, використовувати її почали 13 квітня.

16 квітня в Україну доставлен​​першу партію вакцини проти коронавірусу розробки Pfizer-BioNTech.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS