З 1 травня «Івано-Франківськгаз Збут» запускає нові тарифи на газ для населення

19 квітня 2021 19:13:41    

В Україні сьогодні ввели нові тарифи на газ – Новини економіки | PMG.ua

З 25 квітня клієнти ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» отримають можливість вибрати тариф, за яким сплачуватимуть за газ з 1 травня 2021 року – «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» або «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ». Згодом компанія запровадить ще два тарифи – «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ». Тарифи діятимуть на постійній основі, а споживач зможе самостійно обрати найбільш зручний для себе, проаналізувавши інформацію про нові комерційні пропозиції, пишуть Версії з посиланням на сайт «Івано-Франківськгаз Збут».

«Наразі наші клієнти матимуть можливість обрати між тарифом «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ». Перший тариф буде вигідним для споживачів, котрі використовують газ лише для приготування їжі. В такому випадку обсяги споживання палива влітку та взимку приблизно однакові. А от мешканцям, котрі енергоресурс використовують ще й для обігріву помешкання, слід звернути увагу на «Рівний платіж» – тариф, який за рахунок розбиття річної суми на рівні частини дозволяє зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет у пікові місяці споживання газу» , – розповідає директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» представив нові тарифи на газ для населення

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ»

Початок дії – з 01.05.2021

Термін дії – 01.05.2021 – 30.04.2022

Дозволить клієнтам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» не хвилюватися через динаміку цін, а 12 місяців споживати газ за фіксованою ціною.

Переваги тарифу для споживача:

 • Ціна газу протягом року може змінитися лише у бік зменшення.
 • Не потрібно збирати документи і підписувати новий договір.
 • Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

«Це тариф для наших клієнтів, котрі цінують стабільність і прагнуть вберегтися від зростання ціни в холодні місяці. Яка б погода не була за вікном та що б не діялось на європейських біржах в Європі – ціна природного газу для них не зросте впродовж року», – розповідає керівник підприємства Юрій Пилипів.

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ»

Початок дії – з 01.05.2021

Термін дії –12 місяців після переходу на тариф 

Тариф дозволяє розподілити фінансове навантаження на родинний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання домогосподарства множиться на фіксовану ціну. Споживач щомісяця сплачує 1/12 частину отриманої суми, незалежно від обсягу споживання, а показання лічильників передає як і раніше.

По завершенню дії тарифу ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» здійснює звірку показників та проводить перерахунок. Якщо клієнт використає менше запланованого обсягу газу, компанія поверне заощаджені кошти на його банківський рахунок або споживач зможе залишити їх на особовому рахунку задля оплати майбутніх періодів.

Переваги тарифу для споживача:

 • Ціна газу протягом року не змінюється. Вона є нижчою, ніж у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ».
 • Однаковий щомісячний платіж впродовж 12 місяців.
 • Немає надмірного навантаження на сімейний бюджет в опалювальний період.

«Даний тариф буде цікавим тим, хто прагне прогнозованих платежів за газ і хоче уникнути значних  сум у квитанціях під час опалювального сезону. До речі, всі хто перейдуть на тариф до 1 серпня 2021 року, отримають знижку. Чим швидше клієнт оформить перехід – тим більшою буде його знижка на газ», – підсумовує Юрій Пилипів.

Для переходу на «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ» потрібно подати нову Заяву-приєднання постачальнику або зафіксувати свою згоду на зміну умов через Особистий кабінет споживача, вебсайт постачальника, кол-центр, мобільний додаток.

Подати заявку на підключення тарифу «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ» можна буде починаючи з 25 квітня. Клієнти, котрі не подадуть такої заявки, автоматично, на вимогу Уряду та НКРЕКП, з 1 травня будуть переведені на тариф «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ».

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ»

Початок дії – буде повідомлено додатково

Комерційна пропозиція передбачає, що ціна газу у межах тарифу буде ринковою та оприлюднюватиметься на сайті щомісяця за п’ять днів до початку періоду постачання.

Переваги тарифу для споживача:

 • Ціна на газ є ринковою і встановлюється щомісяця.
 • Є можливість зекономити, якщо газ подешевшає.
 • Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

Дана пропозиція спрямована на клієнтів, які в тренді ринкових тенденцій та вважають, що їх знання дозволяють оперативно реагувати на сезонні зміни на ринку газу.

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» (раніше – Акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ»)

Початок дії – буде повідомлено додатково

Термін дії – опалювальний сезон 2021-2022 (01.10.2021 – 31.03.2022)

Тепер саме так називатиметься добре знайома нашим клієнтам акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ». Вона дозволила заощадити побутовим споживачам газу 5,667 млн грн під час опалювального сезону 2020/21. «Івано-Франківськгаз Збут» знову запропонує споживачам створити особистий запас енергоресурсу на опалювальний сезон. У клієнта буде нагода закупити газ заздалегідь за літніми цінами і споживати його впродовж опалювального сезону.

Переваги тарифу для споживача:

 • Споживач самостійно визначає обсяг, який хоче придбати наперед.
 • Паливо купується за низькою літньою ціною.
 • Сплатити за газ можна буде у розстрочку.

«Ми врахували прохання наших клієнтів та додали можливість придбати газ наперед у розстрочку. Раніше відсутність такої можливості стримувала багатьох споживачів від участі в акції. Тепер акція стала доступнішою для ще більшої кількості споживачів», – каже Юрій Пилипів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS