Боррель заявив, що ЄС не планує розширювати санкції проти Росії

19 квітня 2021 20:36:44    

Європейський союз не планує поки розширювати санкції проти Росії за концентрацію збройних сил на кордоні з Україною, заявив високий представник Євросоюзу Жозеп Боррель.

Про це він сказав на брифінгу після зустрічі з міністрами закордонних справ блоку, передає "Радіо Свобода".

"Поки не було кроків в бік розширення санкцій проти Росії. Це може змінитися, але ситуація така, як я її описую ", – сказав дипломат.

Під час свого виступу Боррель повідомив, що Росія, за його даними, сконцентрувала 150 тисяч своїх військових на кордоні з Україною і в окупованому Криму.

"Ми повинні відзначити стриману реакцію України і закликаємо Росію знизити напругу. Повідомлення всіх міністрів було дуже чітким: в черговий раз висловити потужну підтримку українському суверенітету і територіальної цілісності. Знову ж, сюди входить невизнання нелегальної анексії Криму і заклик до повного виконання Мінських угод. Ми продовжимо підтримувати зусилля "нормандського формату". Ми також посилимо дипломатичні зусилля для відновлення територіальної цілісності України ", – сказав Боррель.

Він додав, що представники Євросоюзу візьмуть участь у саміті "Кримської платформи" 23 серпня. У той же час голова зовнішньополітичної служби блоку вказав на необхідність прискорити реформи в Україні.

The post Боррель заявив, що ЄС не планує розширювати санкції проти Росії appeared first on Рубрика.

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS